Още по темата
Крадците на ток да плащат няколко пъти по-скъпо електроенергията, отколкото изрядните потребители. Около това предложение се обединиха представители на електроразпределителните дружества на форум, посветен на кражбите на ток.
В момента нарушителите плащат по 6 стотинки на киловатчас, а лоялните клиенти - 13 стотинки. Предложението на ЕРП-тата е нарушителите да плащат по 20 стотинки на киловатчас.
От "Енерго-Про" обявиха, че има цели организирани престъпни групи от инженери, които крадат електроенергия чрез софтуерни манипулации.
Само за първата половин година е имало над хиляда и двеста случая на кражби, обслужващи бизнеса.
ГЕРБ: Предлагат ни бюджет от времето на Жан Виденов
ЦСКА взе Стефано Сенси, бивш играч на Интер
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Златото падна под 4000 долара за тройунция за първи път от ноември
Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Нестеров стигна четвъртфинал в Пловдив
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Страхотно! Волейболните национали удариха световния шампион Италия
Фонд на фондовете избира банка за посредник в управлението на 113 млн. евро за фирмите
Как вижда икономиката на Китай премиерът Ли Цян
Марк Рюте - мост между европейците и Доналд Тръмп
Страните от Залива може бързо да възстановят някои щети от конфликта в Близкия изток