Инсулт покоси шофьор на АМ "Тракия", с опасност за живота е

Случаят се разиграва в тъмната част на денонощието

26.06.2026 • 11:11 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Инсулт покоси шофьор на АМ
Инсулт покоси шофьор на АМ "Тракия", с опасност за живота е

Мъж от Хасково е с опасност за живота, след като получи инсулт, докато шофира на АМ "Тракия".

Случаят се разиграва в тъмната част на денонощието, около 20:30 ч. в сряда, на км. 335 на територията на община Карнобат.

61-годишният хасковлия се е почувствал зле, като за да избегне пътен инцидент с управлявания от него влекач навлиза в паркинг на магистралата, където първо се блъска в мантинелата, а след това спира в близката канавка.

Пострадалият е закаран в болница, където е установено, че е получил инсулт.

Мъжът продължава да бъде в лечебното заведение с опасност за живота.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички