Мъж от Хасково е с опасност за живота, след като получи инсулт, докато шофира на АМ "Тракия".
Случаят се разиграва в тъмната част на денонощието, около 20:30 ч. в сряда, на км. 335 на територията на община Карнобат.
61-годишният хасковлия се е почувствал зле, като за да избегне пътен инцидент с управлявания от него влекач навлиза в паркинг на магистралата, където първо се блъска в мантинелата, а след това спира в близката канавка.
Пострадалият е закаран в болница, където е установено, че е получил инсулт.
Мъжът продължава да бъде в лечебното заведение с опасност за живота.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)
Тагове:
Дудова проговори за самоубийството на Жанет Немет: Излива се много помия, не сме се карали!
Карлос Насар се включва в кампанията за представяне на България пред света
Валяк падна от платформа и затвори Кресненското дефиле ВИДЕО
Демерджиев за акцията във Варна: 25 задържани, 5 от тях са общински служители
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
За първи път откриха древна човешка ДНК по стените на пещера
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Работна група ще предлага алтернативни решения за подобряване на чистотата във Варна
25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
„Соколите“ вземат ляв бек от Гьозтепе
Потребителската кошница остава 55 евро
Как използването на AI превръща публиката в съавтор при имерсивното изкуство
Разпродажбите в технологичния сектор потопиха индексите в Азия
Приложението с общинските проекти отпада от бюджета - как ще се финансират те?
Kia разчита на хибридите за глобалния си растеж