През годините афилиейт маркетингът се превърна в един от най-важните двигатели на дигиталния бизнес и успешното партньорство между оператори и експерти.
Тази есен, на 26 ноември, София ще се превърне в център на знанията и иновациите в този сектор, когато Интер Експо Център отвори вратите си за новото издание на единствената афилиейт конференция в България, част от Източноевропейската конференция на игралната индустрия (EEGS).
Конференцията ще събере професионалисти от игралната индустрия, афилиейти и експерти в дигиталния маркетинг, които ще споделят опит, ще представят успешни практики и ще вдъхновят участниците да изграждат стабилни и ефективни партньорства.
Програмата включва лекции, тематични панели и нетуъркинг сесии, които насърчават диалог, обмен на идеи и сътрудничество между участниците.
Тази година конференцията ще постави фокус върху новите тенденции в онлайн рекламата, иновациите в маркетинга и стратегиите за изграждане на успешни афилиейт мрежи.
Участниците ще имат възможност да се запознаят с най-новите решения и инструменти, които оформят бъдещето на сектора.
Не забравяйте, че BEGE, най-голямото търговско изложение на игралната индустрия за Източна Европа, заедно с EEGS и афилиейт конференцията, обединяват усилията си за 16-а поредна година, за да предложат уникално събитие, което съчетава иновации, знания и бизнес възможности.
Събитията ще се проведат в периода 26-27 ноември 2025 г. и обещават да бъдат вдъхновение за всички професионалисти в индустрията.
Исторически влекач от Втората световна война изплува от дълбините на Дунав
76-годишният Ричард Гиър снима романтичен филм с 28-годишна актриса (СНИМКИ)
Андрей Гюров призова президента да свика КСНС
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Психология за родители: Тръгването на ясла или градина – как да подкрепим детето при адаптацията
С фото изложбата „Всеки нов живот заслужава шанс“ Майчин дом отбелязва 50 години неонатология
Американски близнаци разкриха тайната на дълголетието след 100-годишен юбилей
Физици откриха нов вид материя: Квантови капки, подобни на смес от вода и масло
Откриха най-странния бръмбар на Земята: Учените никога не са виждали подобни антени
Професорът от Харвард: За извънземните сме като мравки, те дори не мислят за нас
„Влюбен в морето“ разказва историята на подводния спорт и археология във Варна
Демерджиев: Дойде времето българската прокуратура да покаже за кого работи
Андрей Гюров: Президентът Йотова трябва да свика КСНС
Публичното обсъждане на проектобюджета на Варна за 2026 г. ще се проведе на 25 август
Радев и Рюте: Всяко нападение над страна-членка на НАТО ще се третира категорично като атака срещу Алианса
Традиции и златни медали: как България се превърна в научна олимпийска сила
Walmart отбеляза най-слабия ръст на продажбите в САЩ от шест години
България е сред лидерите в ЕС по ръст на строителството през юни
Bloomberg: САЩ грешат и Европа не трябва да ги следва в реформата на банките