Авария превърна в река централен булевард във Варна, отвори двуметрова дупка

Спукал се е магистрален водопровод, щетите са огромни

19.04.2023 • 06:58 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Заради авария централен булевард във Варна се превърна в река. Отвори се и дупка в асфалта с дълбочина 2 метра. Причината е спукване на магистрален водопровод, който наводни няколко по-малки улици в града.

Нанесени са огромни материални щети. Пострадали няма. До отводняването на района движението по булевард "Васил Левски" е било отклонено, съобщиха от полицията.

На улица "Петър Скорчев" има откъснати от силната водна струя големи парчета асфалт. Щетите се отстраняват, а водоподаването в района е възстановено.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички