Огромна дупка се отвори на АМ "Тракия", полицията охранява периметъра

Колоната от коли започва на 17-ия километър на магистралата след София

03.03.2023 • 13:09 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Огромна дупка се отвори на АМ
Огромна дупка се отвори на АМ "Тракия", полицията охранява периметъра

Огромна дупка на магистрала "Тракия", заради която полицията охранява периметъра, задръсти аутобана.

Колоната от коли започва на 17-ия километър на магистралата след София, като автомобилите се движат с не повече от 10 км в час. Униформените са пратени на място по заповед на АПИ, съобщиха от МВР, цитирани от "24 часа".

Целта е да не се допуснат пътни инциденти и да не пострадат водачи, които не са видели дупката.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 1
ааа
преди 3 години
у БГ сме ... Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички