"През последните две години общините в България бяха изоставени от централната власт". Това написа лидерът на ГЕРБ и бивш министър-председател Бойко Борисов в профила си във Facebook.
"Кметовете не разполагат с механизми за компенсиране на чудовищната инфлация. Липсата на адекватно управление на страната доведе до хаос и борба за оцеляване", смята Борисов.
"На среща с кметовете на ГЕРБ от област Русе днес се обединихме около целта да сме първа политическа сила на предстоящите парламентарни избори, за да можем да формираме стабилно редовно правителство", написа още лидерът на ГЕРБ.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Тагове:
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
След 100 години: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Кардиолог: Температури от 35-36 градуса не са драматични, организмите ни са свикнали
Какво ще е времето през следващата седмица?
Колко струват обществените тоалетни по пътя София - Варна
Зарков: БСП ще оцени работата на правителството след първите 100 дни
Ружа Райчева: В случая с "Баба Алино" имаме групово узаконяване на беззаконието
Израел и Ливан сключиха споразумение за прекратяване на военните действия
Зеленски: През седмицата Русия е атакувала Украйна с 1400 дрона и 1500 управляеми авиобомби
Кадър на деня за 27 юни
Защо златото губи стойност, докато инфлацията се ускорява?