Десетки граждани протестираха срещу агресията в Украйна пред Посолството на Русия у нас

Разляха червена боя, символизираща пролятата кръв

10.10.2022 • 21:50 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Десетки граждани се събраха пред Посолството на Руската федерация, за да изразят недоволството си срещу възобновените нападения в Украйна. Според протестиращите България няма да бъде въвлечена във война с Кремъл, ако доставя оръжия, както правят други страни.

Те скандираха "Слава на Украйна" и разляха червена боя като символ на пролятата кръв на хиляди невинни украинци, станали жертва на войната

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във  Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
2
0 rate up comment rate down comment 2
Чико
преди 3 години
Десетки гейове ! Сигнализирай за неуместен коментар
1
2 rate up comment rate down comment 3
Нещо не разбирам
преди 3 години
Този български нещо не го разбирам. Тези ддесетки граждани, граждани на България ли са или минувачи? Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички