Ако преминем границата от 200 случая на Ковид-19 дневно, това ще е сигнал за възстановяване на част от мерките. Това заяви министърът на здравеопазването Кирил Ананиев на откриването на новия ядрено-магнитен резонанс в УМБАЛ "Св. Иван Рилски".
В столицата беше регистриран рекорден брой случаи на Ковид-19 - 86, според данните на националната информационна система. Въпреки това не се налагат карантинни ограничения, посочи министър Ананиев и призова хората сами да спазват противоепидемичните мерки.
5914 е общият брой на регистрираните случаи на коронавирус у нас.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Бивш шеф на ДАНС-Варна: Разследвахме схема за пране на десетки милиони евро около КУБ
България удари световния шампион Италия в Лигата на нациите
Мъж с 16 присъди подпали съседска врата (ВИДЕО)
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Страхотно! Волейболните национали удариха световния шампион Италия
Гълъб Донев: Приходите отдавна са изостанали спрямо разходите
Затварят училища и туристически обекти заради рекордните жеги в Европа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Бюджет 2026: 5,7% дефицит и дълг до 30,1% от БВП до края на годината
Binance ще направи нов опит да остане в ЕС
Wall Street отваря с надежди за възстановяване след разпродажбите*
Как Иран планира да затвърди победата си в битката със САЩ