Ако преминем границата от 200 случая на Ковид-19 дневно, това ще е сигнал за възстановяване на част от мерките. Това заяви министърът на здравеопазването Кирил Ананиев на откриването на новия ядрено-магнитен резонанс в УМБАЛ "Св. Иван Рилски".
В столицата беше регистриран рекорден брой случаи на Ковид-19 - 86, според данните на националната информационна система. Въпреки това не се налагат карантинни ограничения, посочи министър Ананиев и призова хората сами да спазват противоепидемичните мерки.
5914 е общият брой на регистрираните случаи на коронавирус у нас.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
ЦСКА взе Стефано Сенси, бивш играч на Интер
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
СЗО за горещините в Европа: Извънредна здравна ситуация
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Златото падна под 4000 долара за тройунция за първи път от ноември
Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Нестеров стигна четвъртфинал в Пловдив
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Страхотно! Волейболните национали удариха световния шампион Италия
Как вижда икономиката на Китай премиерът Ли Цян
Марк Рюте - мост между европейците и Доналд Тръмп
Страните от Залива може бързо да възстановят някои щети от конфликта в Близкия изток
Бесент: САЩ няма да разчитат на благоволението и козовете на чужда страна