Визитата на Дмитрий Медведев в София е добър знак. Това каза лидерът на АБВ Румен Петков.
Според него,обаче, резултатите не са такива, каквито са необходими на страната ни. От подписаните три междуправителствени документа само този свързан с туризма има голяма тежест, смята Румен Петков.
"Аз не виждам какво толкова имаме да питаме Европейската комисия ние просто трябва да си извървим стъпките и да започнем изграждането на газопровода. Всичко останало са двойни стандарти, безскрупулен натиск върху България, защото този натиск не е върху Русия. Той е върху България", каза Петков.
Лидерът на АБВ допълни още, че страната ни трябва да започне възможно най-скоро процедурата по изграждането на АЕЦ "Белене".
Харесайте и страницата ни във Facebook ТУК
Хорозов, ЦИК: Ще надграждаме и ще увеличим доверието
Рекордна корупция у нас за последните 27 години
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
Затварят училища и туристически обекти заради рекордните жеги в Европа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Изслушват кмета Коцев по темата сметопочистване на общинската сесия във Варна
Новият състав на ЦИК ще предложи законови промени
Приеха в Община Варна шампиона по водна топка Черно море Тича
Облигациите на „Болерон“ ще се търгуват на БФБ от 26 юни
Социалната пенсия за старост става 183 евро от 1 юли
КЗК разреши на "Юробанк" да купи офис сградата Telus Tower в центъра на София
OneFunded: как работи моделът на prop trading и защо привлича все повече български трейдъри