Арестуваха мъжа, опетнил знамето на ЕС на 3 март на Шипка

Той ще бъде задържан за 24 часа

08.03.2022 • 17:50 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Арестуваха мъжа, опетнил знамето на ЕС на 3 март на Шипка
Арестуваха мъжа, опетнил знамето на ЕС на 3 март на Шипка

В Добрич задържаха мъж за опетняване на знамето на Европейския съюз на 3 март на връх Шипка. Новината съобщиха от пресцентъра на МВР.

Той е от Стара Загора и се изяснява съпричастността му към инцидента.

Предстои мъжът да бъде отведен на територията на ОД на МВР-Стара Загора и задържан за срок до 24 часа.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


1
0 rate up comment rate down comment 3
българина
преди 4 години
м да денацификация трябва и тук. Никой не е длъжен да знае какво син шешкир със звезди, като сукман от скъп хотел Сигнализирай за неуместен коментар
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички