Вчера на АМ "Струма“ с мобилна камера е засечено BMW, пътуващо в посока София, да се движи с 237 км/ч при ограничение 110 км/ч. Това съобщиха от ОДМВР-Кюстендил.
Автомобилът е собственост на лизингова компания, а ползвателят е 43-годишен софиянец. Нарушителя го грози глоба от 1450 лв.
Снимка: Pixabay
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Времето в началото на юли: Слънце и летни дъждове, за Джулая ще е хубаво
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
ДБ: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен
Русинова: Убихме две деца и възрастен за по-малко от час заради безхаберие
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Откриха изгубен фрагмент от труд на Архимед: Може да възстанови древно знание
Телескопът ALMA откри „семейство“ от девет звезди в процес на формиране
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Цените на винетките поскъпват с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
Отстранената шефка на кадастъра във Варна обясни за Баба Алино
Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Бюджет 2026 цели плавна стабилизация, за да продължи растежът на икономиката
Венци Стефанов покрусен заради мелето на "Тракия" с деца от "Славия"
Л. Петкова: Ръстът на максималния осигурителен праг отнема от дохода, но носи осигурителни права
БЕА стартира BEA Connect – нова поредица от ежемесечни срещи за онлайн търговците
Загубата на оръжейното депо в Кронщат е сериозен удар за руския Балтийски флот
Цената на петрола се върна до нивата отпреди войната на САЩ с Иран*