Фестивалът на цветята отново се завърна в Дамаск

Сирийската столица привлече производители на ароматните растения от Япония, България, Холандия, Иран и Ирак

29.06.2018 • 15:33 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Фестивалът на цветята отново се завърна в Дамаск
Фестивалът на цветята отново се завърна в Дамаск

След осемгодишно прекъсване фестивалът на цветята отново се завърна в Дамаск. 

Раздираната от гражданска война сирийска столица привлече компании производители на ароматните растения не само от цялата страна, но и от Япония, България, Холандия, Иран и Ирак. 

Любителите на цветята ще могат да се насладят не само на градински и стайни растения, но и на различни видове билки и растения, използвани за медицински цели. 

Изложението, което ще продължи цял месец, ще предложи на посетителите си и други културни забавления, сред които книжен базар, филмови прожекции и театрални постановки.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички