Голи велосипедисти протестираха в Мексико Сити

Искат повече права за предвижващите се с колело

10.06.2018 • 15:33 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Голи велосипедисти протестираха в Мексико Сити
Голи велосипедисти протестираха в Мексико Сити

Стотици голи велосипедисти преминаха през центъра на Мексико Сити в знак на протест.

Тяхното недоволство е отправено към автомобилите, които замърсяват въздуха в големите градове. Демонстрантите се обявиха и за повече права за колоездачите.

Голият протест, обаче, се превърна и в атракция за посетителите на мексиканската столица, с шарките, нарисувани по телата им, и стратегически поставените им препаски.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички