Британски политик си подаде оставката, защото...закъсня

Лорд Бейтс изпуснал началото на заседание на Камарата на лордовете

01.02.2018 • 15:27 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Британски политик си подаде оставката, защото...закъсня
Британски политик си подаде оставката, защото...закъсня

Британският политик Лорд Бейтс предложи оставката си, след като закъсня за заседание на Камарата на лордовете. Той е член на управляващата консервативна партия на Тереза Мей.

Лорд Бейтс аргументира подаването на оставката си с това, че късната му поява в пленарна зала го е засрамила пред колегите му. След като се извини на баронеса Лестър от опозиционната Лейбъристка партия за това, че е пропуснал отправения от нея въпрос, политикът напусна Камарата на лордовете. По-късно британските медии потвърдиха, че оставката на лорд Бейтс не е била приета от премиера Тереза Мей, тъй като не била "необходима".


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички