По повод Международния ден на детето – 1 юни, "България Еър" за втора поредна година организира специалната си инициатива за най-малките любители на авиацията.
Всички деца на възраст до 12 години, пътуващи на борда на редовните полети на националния авиопревозвач, получиха специална детска книжка за младши капитани с празнична изненада от кабинния екипаж.
Инициативата на авиокомпанията, стартирала през миналата година, отново предизвика усмивки и вълнение сред малките пътешественици. С тематичната книжка децата могат да вписват информация за своите полети, да добавят любопитни факти за дестинациите, към които летят, както и да събират подписи от пилотите и печати от кабинния състав. Така всеки полет се превръща в специален спомен и вдъхновяващо приключение.
По време на празничния ден десетки малчугани получиха първите си печати и подписи в книжките, а заедно с тях – и възможността да се докоснат до магията на авиацията и света на пътешествията.
Инициативата ще продължи и през месец юни до изчерпване на количествата от книжките за младши капитани. При следващи полети с националния авиопревозвач децата с пилотски книжки на борда може да се обърнат за съдействие към член на кабинния състав, за да допълнят страниците с нови подписи и печати.
С инициативата си и изненадите за Деня на детето "България Еър" продължава мисията си да вдъхновява най-малките да мечтаят смело, да откриват света с любопитство и да гледат към небето с усмивка.
Тенденции при сандалите за лятото
София Вергара на 54 г., удиви по бански
Дъщерята на Елси Хюит и Пийт Дейвидсън стана на 7 месеца
Все повече деца търсят помощ за общуване, депресия и тревожност
Д-р Георги Георгиев: Пациентите ми обикновено съжаляват, че не са дошли по-рано
Биомаркерите – важни показатели в диагнозата и проследяването на редица заболявания
СЗО: Почти 40% от случаите на рак са предотвратими
Учени разкриха нови тайни за делфините в Японско море
Сондата Solar Orbiter изпрати снимки от обратната страна на Слънцето
Тъмната материя може да се крие в пето измерение, предполагат учени
Учени откриха шесто чувство, за което малцина са чували
Аржентина ще защитава титлата си след обрат над Англия в края
Селекцията в Спартак (Варна) е приключила
Правителството отпусна 2,5 милиона за новия ферибот на Белослав
Зеленски: Русия може да обяви обща мобилизация след изборите
Кабинетът отпусна над 10 милиона на учители
Щатските индекси отбелязаха ръст в сряда, благодарение на технологичните компании
Акционерите на „АмонРа Енерджи“ са гласували малко под 12 евроцента брутен дивидент на акция
Агенция на ЕС предупреждава авиокомпаниите за повишени заплахи при полети през Близкия изток
България подписа декларация за политическа, финансова и военна подкрепа на Украйна