Логото на американските "Космически войски" заимствано от Стар Трек?

Поразителната прилика стана повод за много шеги в социалните мрежи

25.01.2020 • 19:20 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Логото на американските
Логото на американските "Космически войски" заимствано от Стар Трек?

Новосформираните американски "Космически войски" вече имат своe лого. Проблемът е, че то изключително много прилича на логото от популярния научнофантастичен телевизионен сериал "Стар Трек" . 

Поразителната прилика стана повод за много шеги в социалните мрежи. Само преди броени дни и униформите на космическите войски на САЩ също бяха посрещнати с усмивка. 

"Защо са им в Космоса камуфлажни горски униформи?" и "Те виждали ли са Космоса?" бяха част от ироничните коментари.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички