Трети ден без следа! 14-годишният Илия от приемния дом в Добрич е в неизвестност от събота. Полицията в града го издирва.
Още по темата
Момчето не изчезва за първи път. То е настането в Дома за медико-социални грижи за деца от една година. За това време е бягал поне 4 пъти.
Илия пристигнал в Добрич от друг дом в София.
Родителите на момчето живеят в София, но никога не са посещавали сина си. За сега от 14-годишното момче няма и следа.
Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега
Офталмолог: Силното слънце уврежда и очите
Кола се обърна по таван на булевард в София
Рецептата Dnes: Кекс с праскови и рикота
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Черно море привлече Мохамед Аши Буаклин
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
Деница Сачева постави оценка среден 3 на бюджета
Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
Размяна на удари между САЩ и Иран постави под въпрос примирието в Близкия изток
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
САЩ одобриха Mythos 5 на Anthropic за по-широка употреба
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост
Търсенето на природен газ в ЕС расте с 2,5% през 2025 г.