Трети ден без следа! 14-годишният Илия от приемния дом в Добрич е в неизвестност от събота. Полицията в града го издирва.
Още по темата
Момчето не изчезва за първи път. То е настането в Дома за медико-социални грижи за деца от една година. За това време е бягал поне 4 пъти.
Илия пристигнал в Добрич от друг дом в София.
Родителите на момчето живеят в София, но никога не са посещавали сина си. За сега от 14-годишното момче няма и следа.
Лайънъл Ричи отлага концерти заради заболяване
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Варна: Публично обсъждане по проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г. ще се проведе на 3 юли
Демерджиев пусна кадри от спецакцията във варненския район "Приморски"
Венецуела беше разтърсена от вторичен трус с магнитуд 4,7
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Украйна е атакувала Белгородска област 76 пъти през изминалия ден
САЩ нанасят удари срещу Иран след атака с дрон срещу товарен кораб
Nasdaq задълбочава спада си, след като OpenAI реши да отложи излизането на борсата
Половината от енергията в Китай ще бъде зелена до 2030 г.