14 години от атентата срещу българската база в Кербала

От БСП обявиха вчера, че готвят поправка в Кодекса за социално осигуряване

27.12.2017 • 12:39 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
14 години от атентата срещу българската база в Кербала
14 години от атентата срещу българската база в Кербала

Днес се навършват 14 години от атентата срещу българската база в Кербала. Атаката беше извършена с кола-бомба, при която загинаха 5 наши военни, а десетки бяха ранени. 
Петимата миротворци бяха отличени с ордени посмъртно и произведени в по-високи звания.

От БСП обявиха вчера, че готвят поправка в Кодекса за социално осигуряване.

По този начин родителите на загинали бойци по време на мисии ще могат да получават социална помощ, подобно на родителите на загинали наборни войници.


  • Последни
  • Четени
Репортажи виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички