Милан - Наполи 0:4

05.10.2015 | 13:36 Редактор: Велислава Миланова
Милан - Наполи   0:4

"Росонерите" допуснаха тежка загуба от Наполи с 0:4 на своя стадион Сан Сиро. Италианският национал Инсиние беше в основата на първия гол за неаполитанци в 13-та минута. Той направи хубав пробив и подаде към Алан, който реализира за 1:0. Първото полувреме завърши така. Веднага след подновяването на играта Гонсало Игуаин изведе с хубав пас Инсиние и той с техничен удар вкара за 2:0. Хосе Кайехон пропиля страхотен шанс за Наполи, но в 67-та минута отново италианецът от пряк свободен удар насочи перфектно топката във вратата на росонерите. В 77-та минута Родриго Ели си вкара автогол, след като се опита да изчисти едно центриране и оформи крайния резултат. В класирането южняците вече са шести с 12 точки, докато "росонерите" са 11-ти с 9.