Певицата София Георгиева се завръща на музикалната сцена с нова песен - "Пътят към теб". Това става 3 години след последната ѝ поява пред публика.
"След "Син талисман" това е първата песен, към която се прояви такъв интерес. Ще снимаме клип скоро. Никога не съм спирала да правя музика, включително в периода, в който не бях в България - 5 години живях в Англия. Върнах се в България, известно време работих като пиар, имах нужда да променя малко ъгъла, но сега съм много заредена. Съвсем скоро ще издам втори албум", обяви певицата в "България сутрин".
"Трябва да внимаваме много какви послания отправяме към младите хора. Не залагам на комерса, не се стремя да следвам модните тенденции. Следвам собствените си емоции и чувства", сподели още София пред Bulgaria ON AIR.
И призна, че мечтата ѝ е да се върне на сцената и отново да контактува на живо с публиката. Мотивирана е и силно иска това да се случи. А през лятото ще подготвя новия си албум, който се очаква да излезе през есента.
"Син талисман" ми стана визитна картичка. Не бягам от това. Благодарна съм, че изпях тази песен. Явно наистина има магия в нея", каза още София
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Мирослав Иванов, ПП: Теглене на нов дълг е "крайно безотговорно"
Плакати на Уембаняма като разплакана жена на шампионския парад в НБА
"Подкрепа" настоява за необлагаем минимум и защита на доходите
Пеканов: Четвъртото плащане по ПВУ от близо 1 млрд. евро е одобрено
Над 27 000 евро от благотворително бягане бяха събрани за обновяването на Първо УНГ отделение на ИСУЛ
Алергия към слънцето – как се появява и как да се справим с нея?
Хапваме пъпеш за здрави кости и сияйна кожа
Лавандулата подобрява съня, успокоява и има антимикробно действие
НАСА разширява партньорството си с частния сектор за сателитни данни
Европейските космически оператори се споразумяха за нови правила за безопасност в орбита
В марсиански метеорит откриха камък, какъвто не се среща на Червената планета
ЕКА изстреля нова конфигурация на „Ариана 6“ с рекорден товар
Засилват контрола върху чистотата на морската вода и плажовете във Варненско
ЕК даде зелена светлина за четвъртото ни искане за плащане по Плана за възстановяване и устойчивост
Затвориха за граждани басейн „Юлиан Русев“ към ПК „Приморски“ във Варна
Започна ежегодният учебен сбор по отбранително-мобилизационна подготовка във Варна
Търговията със злато не е същата като отпреди 10 години
Банките в Европа могат да увеличат кредитирането с над 2 трлн. евро, ако се опростят регулациите
Фискалният съвет препоръча свиване на разходите за болнична помощ
Калоян Тончев: Фокусът на финтех компаниите е върху инфраструктурата на утрешните пари