Топлофикация пуска парното

Пускането на отоплението ще стане в продължение на няколко дни

19.10.2015 • 12:32 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Топлофикация пуска парното
Топлофикация пуска парното

От "Топлофикация София" са готови да пуснат отоплението от 20 октомври, съобщиха от Дружеството. По закон пускането на топлото става, ако в продължение на три поредни денонощия средноденонощната температура е под 12 градуса и ако има дългосрочна метеорологична прогноза, която потвърждава застудяването.

Синоптиците съобщават, че максималната температура в София след 21 октомври няма да надхвърля 14 градуса през деня, а минималната ще е между 3-6 градуса през нощта.

Пускането на парното ще стане в продължение на няколко дни. Първо ще бъде пуснато парното в болниците, детските градини и училищата, а след това в жилищата и най-накрая - в административните и обществените сгради.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички