Добри новини за "Берое" - отборът ще получи условен лиценз за новия сезон и ако се спаси по спортно технически път, ще играе в родния елит и догодина.
Старозагорци направиха важна крачка към спасението на терена, след като завършиха 1:1 при гостуването на "Локомотив" (София).
Аларкон даде аванс на заралии в 16-ата минута, а Бидунга изравни в 51-ата. В края на двубоя домакините останаха с човек по-малко, след като Божидар Кацаров получи директен червен картон.
В класирането "Локомотив" е на десета позиция с 44 точки, а "Берое" е 12-и с 34 и спечели ценна точка в борбата за оцеляване в елита.
Вижте повече във видеото.
Снимка: архив, БГНЕС
Идеи за нов маникюр тип „газирана напитка“
Летният капсулен гардероб на 2026
Щастлива развръзка: откриха изчезналия лекоатлет Живко Виденов
Как да отглеждате върбинка?
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
„Хъбъл“ засне рояк от галактики
Мъж, изпаднал в клинична смърт, разказва за срещата си с Бог в рая
Учени дават обяснение на странен шум, който милиони хора по света чуват късно вечер
Опровергано: Пирамидата в Индонезия не е толкова стара, колкото се твърдеше
Клозе очаква головият му рекорд да падне на Мондиал 2026
Българин постави рекорд на Гинес по излитания и кацания
Тежка катастрофа със загинал и двама ранени
Везенков стана шампион на Гърция
Премахват сухо дърво на ската в близост до заведение на крайбрежната алея
Най-изненадващата история за икономически успех в света е...Северна Корея
По един показател SpaceX бледнее пред някои от най-горещите IPO-та в Китай
Кадър на деня за 13 юни
Луксозните европейски брандове търсят подкрепа от новите американски богаташи