"Лудогорец" продава в Италия една от звездите си

Якуб Пьотровски е оценяван на 4,5 милиона евро в "Transfermarkt"

07.07.2025 • 10:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Двата отбора започнаха преговори.
Двата отбора започнаха преговори.

"Лудогорец" готви пореден голям изходящ трансфер. В ход са преговорите за продажбата на полузащитника Якуб Пьотровски в "Удинезе", съобщи авторитетният италиански журналист Николо Шира.

За интереса на "бианконерите" към полския халф се говори още от миналото лято, като изглежда сега клубът от Серия "А" се е активизирал по-сериозно по привличането му.

Пьотровски се познава добре с треньора на "Удинезе" Коста Руняич. Двамата работиха заедно в "Погон" (Шчечин) през сезон 2017/18. Халфът има 18 мача под ръководството на германеца, припомня gol.bg.

Полякът е оценяван на 4,5 милиона евро в "Transfermarkt", а договорът му с "Лудогорец" е до другото лято. За разградчани има 141 мача, 27 гола и 21 асистенции.

Снимка: Lap.bg.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички