Най-успешният тенисист в историята, Новак Джокович, изрази своята благодарност към България и Григор Димитров за топлото посрещане по време на демонстративния мач между тях.
Димитров и Джокович сътвориха истинско шоу не само по време на демонстративния мач, но и след него, когато сърбинът изпя акапелно с публиката любимата си песен "Луда по тебе".
"До следващия път, София. Благодаря на моя домакин и партньор по караоке, Григор Димитров", написа сръбският тенисист в профила си в социалните мрежи.
Снимка: Lap.bg
Тагове:
Трима затворници убиха осъден за смъртта на дете във Великобритания (ВИДЕО)
Рекорд в Австралия: Спипаха 2,7 тона кокаин на стойност €500 милиона
Деца паднаха от тротинетка през нощта в Ловеч
Радев: Работим за качествена промяна в икономическия климат
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Техническият университет дари апаратура и оборудване на Дома във Виница
Британският премиер подаде оставка
Oще 5 вериги се присъединяват към националната инициатива „Кошница с грижа“
Турист "бере душа" след падане от триметров зид във Велики Преслав
Тъжна вест! Почина известен български политик
Тръмп се умори за въоръжава съюзниците на САЩ - Южна Корея излиза на сцената
Още пет търговски вериги се включват в инициативата „Кошница с грижа“
ЕЦБ: AI бумът засега има ограничено влияние върху заетостта и заплатите в САЩ
Адвокат: След пет години може да видим хуманоидни роботи в съда