Служебният премиер Димитър Главчев изказа благодарност на родните олимпийци за подготовката им за Игрите във Франция.
Ето и пълния текст на неговия поздрав:
"Изказвам специални благодарности на Bulgarian Olympic Team за изключително добрата организация, която бяха създали по време на цялата Олимпиадата в Париж. Уверих се, че българските спортисти имаха осигурени най-добрите условия за подготовка.
Усилията ви бяха щедро възнаградени с отлични резултати и незабравими моменти. Поздравления за достойното представяне на всички наши състезатели. България е горда със спечелените седем медала. Желая ви още много успехи! Продължавайте да издигате българския спорт на световната сцена.
Довиждане Париж, здравей Лос Анджелис".
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Ивет Бианки: Детето чудо на българската мода
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Голям ръст на курсистите отчита БМКЦ във Варна
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Бащата на Сияна показа снимка на шофьора, който уби 2 деца и един баща - с телефон в едната ръка и чашка в другата
Зеленски призова Путин да изтегли Русия от Украйна и да направи крачка към мира
Днес е Световният ден на риболова
Луксозната яхта Orient Express се насочва към нова класа технологични милиардери
Шампионите по реклама на Световното първенство по футбол не са официални спонсори
Кризата в германската автомобилна индустрия се задълбочава
Изкуственият интелект, войните и климатът тласкат света отново към ядрената енергия