Служебният премиер Димитър Главчев изказа благодарност на родните олимпийци за подготовката им за Игрите във Франция.
Ето и пълния текст на неговия поздрав:
"Изказвам специални благодарности на Bulgarian Olympic Team за изключително добрата организация, която бяха създали по време на цялата Олимпиадата в Париж. Уверих се, че българските спортисти имаха осигурени най-добрите условия за подготовка.
Усилията ви бяха щедро възнаградени с отлични резултати и незабравими моменти. Поздравления за достойното представяне на всички наши състезатели. България е горда със спечелените седем медала. Желая ви още много успехи! Продължавайте да издигате българския спорт на световната сцена.
Довиждане Париж, здравей Лос Анджелис".
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Месечна прогноза: Очаква ни парещ юли, температурите стигат 40°С
14-годишно дете колабира на връх "Ботев"
Религията се връща в училища в САЩ, но много са против
Петкова: Посоката, в която управляващите тласкат страната, е един омагьосан кръг
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Утре и на 4 юли предстои придвижване на военна техника по републиканските пътища
От 1 автуст допълнителни лаборатории ще изследват пробите на шофьорите за наркотици
18-годишен шофьор загина в катастрофа
Германия отчете най-топлата си нощ
Какво ще бъде времето в понеделник?
Инфлацията погубва романтиката: Поколението Z пести от срещи и връзки
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново
Русия трупа дългове заради все по-големите разходи за войната в Украйна