Служебният премиер Димитър Главчев изказа благодарност на родните олимпийци за подготовката им за Игрите във Франция.
Ето и пълния текст на неговия поздрав:
"Изказвам специални благодарности на Bulgarian Olympic Team за изключително добрата организация, която бяха създали по време на цялата Олимпиадата в Париж. Уверих се, че българските спортисти имаха осигурени най-добрите условия за подготовка.
Усилията ви бяха щедро възнаградени с отлични резултати и незабравими моменти. Поздравления за достойното представяне на всички наши състезатели. България е горда със спечелените седем медала. Желая ви още много успехи! Продължавайте да издигате българския спорт на световната сцена.
Довиждане Париж, здравей Лос Анджелис".
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
Гуцанов: Това, което става във Варна, е върхът на айсберга
Фризьори съветват как да запазим цвета на косата си след боядисване
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка
Варна отбеляза 100-годишнината на Международния музикален фестивал „Варненско лято“
Условията за туризъм в планините са добри
Един варненски район остава без вода днес
Франция регистрира около 1000 допълнителни смъртни случая от жегите
САЩ и Иран си разменят удари и упреци за нарушаване на примирието
Температурни рекорди в Европа бяха подобрени и горещата вълна се движи на изток
Акция на седмицата: "Българска фондова борса" АД (БФБ)
Залогът за обезценяване на долара се разпада и една от причините е Кевин Уорш