"Тотнъм" срази "Форест" и изпревари "Астън Вила"

Бразилският защитник Мурило си отбеляза автогол в 15-та минута

07.04.2024 | 22:29 Редактор: Толя Стоянова

"Тотнъм" надигра "Нотингам Форест" с 3:1 вкъщи в 31-ия кръг на "Премиър лийг". Мачът бе на стадион "Тотнъм Хотспър".

Бразилският защитник Мурило си отбеляза автогол в 15-та минута, но съотборникът му Крис Ууд изравни в 27-та минута чрез подаване от крилото Антони Еланга. Нидерландският защитник Мики ван де Вен даде нова преднина на "шпорите" в 53-та минута, благодарение на асистенция от южнокорейския стрелец Хьон-Мин Сон. Испанският бранител Педро Поро фиксира резултата в 58-та минута след пас на уругваеца Родриго Бентанкур.

"Тотнъм" вече е четвърти с 60 точки, колкото има и "Астън Вила", но възпитаниците на Анге Постекоглу са с по-добра голова разлика. "Нотингам" е 17-и с 25 точки, предаде "Фокус".