"Челси" със страхотен обрат срещу "Манчестър Юнайтед" в голово шоу

В герой за лондончани се превърна Коул Палмър

05.04.2024 | 07:27 Редактор: Деси Николова

"Челси" сътвори инфарктен обрат, побеждавайки "Манчестър Юнайтед" с 4:3 в дербито от 31-ия кръг на Висшата лига. Двата тима сътвориха уникална драма на "Стамфорд Бридж", в която лондончани триумфираха с два гола в рамките на 60 секунди след 100-ата минута. Лудият мач, превърнал се в голов екшън със 7 попадения и няколко обрата, със сигурност ще се помни дълго от любителите на футбола и ще претендира за двубоя на годината в шампионата на Англия.

В герой за лондончани се превърна Коул Палмър. 21-годишният англичанин изригна с хетткрик, като заби две от попаденията си в рамките на 60 секунди след изтичането на обявеното 8-минутно допълнително време. Той първо изравни за 3:3 от дузпа в 100-ата минута, а около 60 секунди по-късно донесе победата за "сините".