Бой между фенове по трибуните прекъсна мача между "Уест Бромич" и "Уулвърхемптън"

"Вълците" спечелиха с 2:0 и се класираха за петия кръг на ФА Къп

28.01.2024 | 16:42 Редактор: Елеонора Танева
Бой между фенове по трибуните прекъсна мача между

Мачът от четвъртия кръг за ФА Къп между "Уест Бромич" и "Уулвърхемптън" бе прекъснат при резултат 2:0 за гостите десетина минути преди края. След втория гол феновете по трибуните се сбиха и това бе причината за спирането на двубоя.

Играчите бяха изведени от терена в 82-ата минута при резултат 2:0 за "Уулвърхемптън". Полицията не успя да удържи насилието между феновете. "Уулвърхемптън" поведе с 1:0 с гол на Нето в 38-ата минута. Матеуш Куня направи резултата 2:0 за "вълците" в 78-ата минута.

Играчите бяха изведени от терена при резултат 2:0 за "Уулвърхемптън". Полицията не успя да удържи насилието между феновете на "Уест Бромич" и "Уулвърхемптън".

След подновяването на играта не се стигна до нови попадения, а "Уулвърхемптън" удържа аванса си и се класира за петия кръг на ФА Къп, пише gol.bg.