Разочарование за "червените": ЦСКА падна срещу "Корона" (Киелце)

Мачът се проведе на "Miracle Stadium" в Анталия

20.01.2024 | 17:17 Редактор: Деси Николова

Борещият се за спасение в полския елит "Корона Киелце" победи с 2:0 ЦСКА в първата контрола на "червените" по време на зимния лагер в Турция.

Мачът се проведе на "Miracle Stadium" в Анталия и неофициален дебют за "армейците" направи норвежецът Улаус Скаршем, който започна титуляр.

Но и взетият от Розенборг халф не успя да помогна на ЦСКА да предотврати загубата. В 32-ата минута Корона нацели греда, а  39-ата Амос Юга беше изгонен с червен картон след спор със съдията за корнер.

И само 60 секунди по-късно поляците поведоха чрез Пьотр Маларчук, а веднага след това на мястото на Юга в игра се появи Марселино Кареасо.

Малко след подновяването на играта Мено Кох допусна груба грешка, заради която Димитър Евтимов направи дузпа, от която  Адриан Далмау удвои преднината на Корона.

ПСИХО
-липсва дисциплина .. ...ТОВА НЕ Е ПОЧИВКА А ПОДГОТОВКА .....тактическа ....физическа ,,,,ПОДГОТОВКА НЕ САМО ЗА ФУТБОЛИСТИТЕ А И ЗА ТРЕНЬОРА Сигнализирай за неуместен коментар