Не полагаш сърце, спортен хъс и агресия, отдавам го дори и на безхарактерност. Играем срещу отбор с малък точков актив и пак се притесняваме. Съвсем различно се получава от това, което тренираме и изискваме от играчите. Разочарован съм. Дойдох с амбицията нещо да променя и да създам приличен отбор. Не виждам как ще се получи. Ще осмисля нещата. По-скоро няма да продължа. Това петно няма как да го изтрия. Това заяви старши треньорът на "Локомотив" (Сф) Стойчо Стоев след загубата от "Етър" с 1:3 в мача от 8-ия кръг на Първа лига по футбол.
Шансът да размисля е нищожен, категоричен е той.
"Разочарован съм, когато гледам отстрани и съм безсилен в поредица от мачове. Направихме толкова много технически и тактически грешки. Футболистите са бездушни. Няма хора, които да вдигнат останалите. Само наблюдаваме и придружаваме. Когато сме с топката, за първи път виждам толкова много грешки. Играем само на крак и назад. Не търсим празните пространства", обясни Стоев, цитиран от БНР.
"Болно ми е, това ми е родният клуб. Не се получи. Причините са комплексни. Неувереността на играчите ме разочарова", допълни той.
Снимка: Lap.bg
Песков за изказването на Рюте: Безотговорно
Ботев Вр победи Добруджа след дузпи в мач за Купата
Опашката от ТИР-ове по магистрала “Марица” е над 20 км
Първият “Магазин за хората” отваря в Куклен утре
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Част от амазонската тропическа гора вече е частна собственост
На повърхността на луната на Юпитер – Европа, е забелязан гигантски черен „паяк“
Лунната почва може да съдържа следи от земната атмосфера
Антитела, проектирани от изкуствен интелект, ще бъдат тествани на хора
Тръмп допуска загуба за партията му на изборите
Очаква ни сняг за Нова година
Няма данни за пострадали българи в Австралия
Кристиано Роналдо влиза в киното
Зеленски заяви, че ще има компромиси по мирните предложения на САЩ
Берлин се превръща в глобален дипломатически център през следващите дни
ЕС се готви за важна седмица, в която трябва да покаже на Тръмп, че не е „слаб“
Демократическата партия на Хонконг се разпуска след 31 години от създаването си
Боровец и Банско отново са сред най-изгодните ски курорти в Европа за британците