"Манчестър Юнайтед" започна сезона с победа, Варан донесе победата на "червените дяволи"

Домакините надделяха с 1:0 над "Уулвърхемптън" на "Олд Трафорд"

15.08.2023 | 06:44 Редактор: Тодор Петров

"Манчестър Юнайтед" взе трудна победа с 1:0 над "Уулвърхемптън" на "Олд Трафорд" в мач от първия кръг във Висшата лига. Единственото попадение за "червените дяволи" бе дело на защитника Рафаел Варан, който реализира с глава след центриране на Аарън Уан-Бисака в 76-ата минута на двубоя.

Бруно Фернандеш изведе Аарън Уан-Бисака с прехвърлящо подаване зад гърба на отбраната на "Уулвс". Крайният бранител на "Манчестър Юнайтед" центрира с едно докосване към втора греда, където Рафаел Варан прати с глава топката в мрежата и даде аванс на своя тим в 76-ата минута.

Фабио Силва донесе нужната свежест в предни позиция за "вълците". Младият нападател се оказа на стрелкова позиция в 84-ата минута и шутира от близко разстояние, но вездесъщият Андре Онана успя да парира и да съхрани победата на домакините.