Митко Илиев хвърли публиката в Двореца на културата и спорта в екстаз, след като нокаутира Ейсан Саджед още в първия рунд на битката им по правилата на KWU Open по време на SENSHI 15. Българинът наложи своето темпо още от първите секунди и не спря да натиска съперника, докато в крайна сметка не го свали на земята край въжетата, а там само Шихан Семи Шилд спаси нидерландеца от по-тежки поражения с намесата си.
Илиев продължи положителната тенденция от вечерта за българите, след като Драгомир Петров се наложи над Айдън Аслан по-рано през вечерта.
Победа №3 за българите на SENSHI 15 дойде от Атанас Божилов, след като се наложи над представителя на Испания – Фернандо Мартин, в хода на пълните три рунда. Съдиите нямаха друг избор, освен да отсъдят успеха в полза на Атанас, тъй като той бе по-разнообразен. Играта му от дистанция се оказа печеливша стратегия, макар да е доста по-нисък от испанеца, пише boec.bg
По-рано Джонатан Майезо спечели битката си с Марсио Хесус след първото за вечерта неединодушно решение на бойната галавечер SENSHI15 във Варна. Мурад Ахмедов пък бе дисквалифициран от битката си срещу Джо Миахара за нечестен удар с глава.
Снимка: senshi.gala/ Instagram
Временно променена е организацията на движението в участъци на „Тракия“
Слънчево начало на деня, следобед бури и градушки
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Полицията има заподозрян за стрелбата по блокове и автомобили във Варна
19 отбора участваха в Ученическия турнир по плажен волейбол
Варна почете хората и организациите в подкрепа на бежанците
Станислав Дюлгеров изненадващо се появи във Фратрия (Варна)
Варна отбелязва Международния ден на моряка с богата програма
Румънският парламент отхвърли правителството на номинирания за премиер Адриан Вещя
Технологичният сектор повлече надолу S&P 500 в началото на седмицата
Кадър на деня за 22 юни
Lucid ще съкрати около 18% от работната си сила в САЩ