Александър Зверев отпадна във втория кръг на Откритото първенство на Австралия по тенис.
Поставеният под №12 в схемата германец бе отстранен от участващия в основната схема като "щастлив губещ" от квалификациите американец Майкъл Мох със 6:7(1), 6:4, 6:3, 6:2. Мачът продължи три часа и 26 минути, пише "Фокус".
Следващият съперник на Мох ще бъде сънародникът му Джей Джей Улф.
Той елиминира 23-ия поставен Диего Шварцман от Аржентина с 6:1, 6:4, 6:4.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
"Съзвездия" на Народния театър с аплодисменти на фестивала в Сибиу
Коста Стоянов: ДАНС и МВР носят отговорност за присъствието на Невзоров у нас
Константин Проданов: Обмисляме въвеждане на по-високи данъци за втори имот
Опозореният Андрю на лукс във Франция: Частен самолет, хубаво вино, плаж и боулинг
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
„Ден на бягането“ събра лекоатлети от различни възрасти във Варна
Пристигнаха полските журналисти, които ще рекламират Варна, като туристическа дестинация
Погнаха състезателите и дрифтарите в Шумен
35 пияни и дрогирани шофьори спипа КАТ за ден
Увеличават парите за културни събития през лятото във Варна
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Strategy се е сдобила с биткойни за над 39 млн. долара през миналата седмица
S&P 500 започва седмицата с ръст на фона на преговорите между САЩ и Иран*