Привържениците на ЦСКА от сектор "Г" обявиха бойкот на мачовете на отбора, докато настоящото ръководство е начело на клуба.
Това заявиха от трибуна "Сектор Г" на страницата си във Facebook.
Ето какво написаха феновете. Публикуване съобщението без редакторска намеса:
"Измина един от най-унизителните месеци, които трябваше да изтърпим през последните години. Поредни мачове без гол, реваншът със "Славия", 5:0 в Разград... Въпреки всичко това, на 15.05. обединената червена общност застана зад отбора си и изпълни до краен предел Сектор "А" и Северната трибуна, показвайки неизмеримата си любов към ЦСКА и защитавайки своята чест. Какво получихме насреща? Обяснения от страна на ръководството, че този финал не е на всяка цена и меко казано съмнителен мач, в който нямахме удар към вратата на говедата.
Извинението за всичко това дойде едва днес и то когато вече "бананът бе опрял до кокала". Не го приемаме.
Преди около месец пуснахме позиция, в която ясно обяснихме на ръководните фактори, че кредитът ни на доверие е тотално изчерпан и очакваме кардинални промени. Естествено, нищо такова не последва, а даже напротив - освен 40-годишното приятелство, което помогна на отбора от "Подуене" да играе на този финал, едно друго, поне 30-годишно приятелство на Насо Г*за също даде своето ясно отражение. Който разбрал, разбрал, който не, да попита в Q&A на страницата на клуба.
Както сами виждате, в момента се играе мач на Армията. В "Сектор Г" няма знамена. Няма песни. Няма ни и нас. И няма да ни има докато Амос Юга, Джеферсон, Бусато и всички други измислени герои са на телефонната слушалка, саботирайки всеки треньор по нечие нареждане.
Докато маркетингът на носителите на имидж и харизма за любимия ни отбор е просто фикция. Докато всяка една легенда, свързана с нашия велик клуб, бива омерзявана от низки интриги. Докато продължава разрушителния процес, свързан с нашия стадион. Докато няма ясна визия за това какво трябва да представлява един нормален клуб в 21-ви век. И най - вече докато подигравката с всеки един от нас не спре.
Бихме искали да разсеем и последващата опорка, че без настоящото ни ръководство ЦСКА е обречен на забвение. Отлично знаем, че преди известно време са водени разговори между ръководните фактори и потенциален купувач, който не е бил нито Цветомир Найденов, нито Кирил Домусчиев. Лица, с които нямаме и не желаем да имаме никакви допирни точки за в бъдеще. ЦСКА е по-голям от всички и ще пребъде, запомнете го!
Считано от днес обявяваме тотален бойкот на футболните ни срещи и ще предприемем действия, които счетем за уместни, докато настоящото ръководство на ЦСКА е на кормилото му. Не виждаме абсолютно никакъв потенциал за нас и клуба, докато тези хора продължават да са начело, говорейки за перспектива и конструктивност, без да са забили един пирон на Армията за 6 години управление. Държим да подчертаем, че в това си съждение изключваме категорично великия и единствен Христо Стоичков, който за нас винаги ще си остане Господ.
Защото за нас ЦСКА винаги е на всяка цена!
oт Фен клуб "Сектор Г"
Снимка: Lap.bg
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Украински дронове над Москва затвориха временно летищата
Продължават арестите след смъртта на жената, скочила без въже в пропаст
В Гърция не се шегуват: глоби до 500 евро за куче на плаж
Кърк Хамет от Metallica падна от сцената по време на концерт
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Човешкият ум може да не е уникален: Учени стигнаха до необичайни заключения
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Какво време ни очаква в понеделник?
Обърната кола стои в канавката край Кичево вече втори ден
Приключенец ще обиколи България с "Балканче" (ВИДЕО)
Кадър на деня за 21 юни
Иран прекрати преговорите със САЩ след заплахите на Тръмп
САЩ засилват икономическата си война, но враговете не трепват
Енергийният преход на Китай сега зависи от декарбонизацията на промишлеността