"Трудно е да се говори, след като си играл пет часа и си загубил. Поздравления Рафа, това, което направи днес бе невероятно. Не го казвах по време на мача, но след края го попитах "Не си ли уморен?". Битката ти с Новак и Роджър все още не е приключила, но поздравления за теб и екипа ти", заяви световният №2 Даниил Медведев след загубата си от Рафаел Надал във финала на Откритото първенство на Австралия.
"Обикновено жена ми е тук, сега вкъщи сигурно телевизорът е счупен. Тя е моята голяма подкрепа, благодаря на близките си, ще опитам да бъда по-добър следващия път. Още веднъж искам да благодаря на моя екип", допълни Медведев, предаде БНР.
Снимка: БГНЕС
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Разбиха мрежа за клониране на карти за гориво, двама са арестувани у нас ВИДЕО
На 8 август такситата трябва да имат стикери само в евро, от бранша искат нов срок
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Турист "бере душа" след падане от триметров зид във Велики Преслав
Тъжна вест! Почина известен български политик
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни
Националното състезание „Млад спасител“ се проведе във Варна
Безапелационен „Комодор” ликува със злато във ватерпола!
Новите Maserati GranTurismo, GranCabrio и Grecale
Английската централна банка облекчава правилата за стейбълкойните
Индустриалният изкуствен интелект дава шанс на Европа в AI надпреварата
М. Минчева: Данъчното облагане не е достатъчно конкурентно предимство за България