"Локо" (Сф) и "Ботев" (Пд) не се биха в спорен, но нерезултатен мач

Двата играха открит футбол

30.10.2021 | 19:12 Редактор: Здравко Черкезов

"Локомотив" (София) и "Ботев" (Пловдив) завършиха 0:0 в мач от 13-ия кръг на футболното ни първенство. На Националния стадион "Васил Левски" двата отбора направиха интересен мач, създадоха доста положения, но не можаха да си отбележат гол.

Срещата започна с два сериозни пропуска на домакините на Александър Александров и Октавио, а малко след това нападателят на "Ботев" Маркиньос също пропусна да се разпише от чиста позиция.

В 27-ата минута Селсо Рапосо направи пробив отдясно и пусна топката към Октавио, който отново не намери мрежата на гостите.

В последната минута на първото полувреме Тодор Неделев стреля опасно от фаул, но Любенов успя да отбие в корнер.

След почивката ситуацията бе идентична, двата отбора продължиха да играят открито, но не успяха да намерят начин да си отбележат, предаде gol.bg.