Без победител в мача между "Ботев" (Враца) и "Ботев" (Пд)

Атанас Илиев вкара 44-ата минута, а Костадин Ничев в 54-ата изравни за домакините

17.08.2021 | 07:16 Редактор: Искра Ангелова
Без победител в мача между

Съставите на "Ботев" (Враца) и "Ботев" (Пд) завършиха наравно - 1:1 в среща от 4-ия кръг на Първа футболна лига, изиграна на стадион "Христо Ботев" във Враца.

В края на първото полувреме гостите от Пловдив логично поведоха, след като бяха по-добри. Николай Минков избяга по десния фланг и центрира в наказателното поле.

Там шведът Янсон бе най-съобразителен и отклони с глава около точката на дузпата, където Атанас Илиев от трудна позиция овладя, и въпреки намесата на защитата на домакините с прекрасен удар отбеляза първия гол.

"Ботев" (Враца) излезе преобразен през втората част и девет минути след подновяването на играта Костадин Ничев получи удобна топка в наказателното поле, финтира майсторски защитник на пловдивчани и с мощен удар фиксира крайното - 1:1, информира gol.bg.

Голмайстори: Атанас Илиев 44-ата минута за гостите и Костадин Ничев в 54-ата изравни за домакините

Снимка: Lap.bg.