ЦСКА 1948 разгроми "Лудогорец" с 3:1 в София

Бурята в София временно прекрати мача

26.05.2021 | 23:05 Редактор: Искра Ангелова
ЦСКА 1948 разгроми

ЦСКА 1948 победи "Лудогорец" с 3:1 на националния стадион "Васил Левски" в последния мач и за двата отбора през сезона.

Ивайло Чочев откри резултата още във втората минута, а четвърт час след началото Галин Иванов удвои. Шампионите върнаха интригата чрез Клаудиу Кешеру в 74-ата минута, но само пет минути след това Чочев асистира за втория гол на Галин Иванов тази вечер.

Двубоят нямаше никакво значение за съперниците, тъй като местата им в крайното класиране (съответно пето и първо) бяха ясни преди финалния кръг. В края на редовното време бурята в София временно прекрати мача, но той все пак се доигра.

За ЦСКА 1948 това е първа победа срещу разградчани, които спечелиха предходните два сблъсъка с 3:0 и 4:0, информира gol.bg.

Снимка: Lap.bg