"Лудогорец" излъга "Монтана" с 1:0

Разградчани дръпнаха с цели 12 точки на ЦСКА

10.04.2021 | 20:40 Редактор: Никола Симеонов

"Лудогорец" излъга с 1:0 "Монтана" в Разград в среща от 23-ия кръг на efbet Лига. Единственото попадение в мача заби Клаудиу Кешерю от дузпа в 73-ата минута.

Така разградчани записаха поредната си шампионатна победа и дръпнаха с цели 12 точки на ЦСКА в битката за титлата. Днес "армейците" играят с Арда на "Българска армия", пише Gol.bg

Срещата не предложи особени футболни достойнства, като играчите на "Лудогорец" леко бяха подценили този мач и мислеха повече за предстоящата полуфинална среща-реванш с ЦСКА за купата на България.

Монтана заслужава само добри думи за представянето си, но играчите на гостите не си повярваха, че могат да вземат нещо от този мач.

Навярно и мисълта за срещата с ЦСКА доведе до изненадващото решение на Валдас Дамбраускас да пусне сред титулярите 20-годишния Иван Йорданов.

На пейката пък седна завърналият се след травма Антон Недялков, който влезе в заключителните минути.

В 73-ата минута те получиха спорна дузпа след нарушение на Раян Сенхаджи и спечелилият я Кешеру не сгреши от бялата точка - 1:0.