В последните минути ЦСКА се спаси от загуба срещу "Черно море"

Томи Юрич отбеляза попадение в края на мача

12.09.2020 | 23:00 Редактор: Ралица Братанова

ЦСКА и "Черно море" завършиха наравно 1:1 в двубой от петия кръг на еfbet Лига, игран на стадион "Тича".

Матиас Курьор (36') даде аванс за "моряците", които можеха да удвоят преднината си в началото на второто полувреме, но Васил Панайотов изпусна дузпа.

Повече от половин час пък "червените" бяха с човек повече, тъй като Даниел Димов получи втори жълт картон.

В края на мача Томи Юрич (88') спаси "армейците" от първа загуба за сезона.

Срещата бе белязана и с проблеми между феновете на столичани и полицията по време на почивката между полувремената, в резултат на което предпазната решетка на сектора за гостуващите привърженици бе счупена.

Така ЦСКА се намира на върха на класирането с актив от 11 точки, с 2 повече от "Лудогорец", който ако тази вечер победи "Локомотив" (Пд), ще оглави листата.

"Черно море" пък се намира на 8-о място с 5 пункта.