Новото попълнение на "Лудогорец" Оливие Вердон беше официално представен от спортния директор на клуба Георги Караманджуков. Централният бранител, който ще играе с номер 24 на гърба си заяви, че е чувал само хубави неща за проекта на "орлите" и че това безспорно е най-добрият отбор в България.
"Искам да давам винаги най-доброто от себе си, но най-важното е да показваме израстване като колектив", започна бранителят.
Играл съм с Джонатан Кафу в Бордо, така че имахме добри взаимоотношения и той ми каза някои хубави неща за клуба. Готов съм за игра да, работим здраво с нашите съотборници с за мача през уикенда", допълни Вердон.
Снимка: ПФК Лудогорец
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Огромно торнадо връхлетя Русия, десетки къщи са разрушени ВИДЕО
Ще видим ли обща дясна кандидатура за президентските избори?
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Излязоха резултатите от пробите на Варненското езеро след открита мъртва риба
Предупреждават туристите за бури в планините
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Дъжд и гръмотевици над Северозападна България
Европа вижда 6 млрд. причини за въвеждането на нова такса за онлайн купувачите
Тръмп все повече губи подкрепата на европейските си съюзници
Бизнесът: Бюджетът да заложи на ефективни разходи, не вдигане на данъци
България е първа в ЕС по ръст на продажбите на хибриди от началото на годината