През изминалото денонощие Въоръжените сили на Руската федерация са унищожили още един танк "Ейбрамс", използван от украинските въоръжени сили в посока Авдеевка.
Това съобщиха от руското министерство на отбраната.
Още по темата
"Врагът загуби повече от 490 войници, 2 танка, включително произведените в САЩ "Ейбрамс", пише в съобщението, цитирано от ТАСС. Отбелязва се, че руските въоръжени сили са разбили личния състав и техниката на украинските въоръжени сили в районите на Новокалиново, Майорск, Бердичи и Розовка на ДНР.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Цените на част от храните продължават да спадат
Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет
БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
"Войната" по пътищата взе три жертви за последните 24 часа
Всички зони за къпане във Варненска област са с отлично качество
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново
Русия трупа дългове заради все по-големите разходи за войната в Украйна
Валута vs пари: Разликата, която повечето хора не разбират
Александър Вучич отново заяви, че ще подаде оставка "скоро" и ще помага на партията си
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години