В Москва не се съмняват, че в света се водят "ваксинационни войни”, включително и срещу Русия, заяви днес говорителят на външно министерство Мария Захарова.
Редица държави от ЕС критикуват руските ваксини срещу коронавирус, с което самите те разпалват "ваксинационни войни”.
Според нея, някои европейски държави създават изкуствено "политически ажиотаж” около хуманитарните теми, предаде БГНЕС.
"Ако се води ваксинационна война, то тя е срещу нас. Това е безкраен поток от лъжи относно руските ваксини”, каза руският дипломат.Снимка: БГНЕС
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Путин: Русия е недоволна от западните "правила", които прикриват неоколониални амбиции
Две фамилии се биха и стреляха в “Столипиново”
Тръмп обичал да го наричат "най-могъщият човек в историята"
КЗК отмени обществената поръчка за Националната детска болница
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Китайски студенти разработват мисия до астероида Апофис
SpaceX подготвя мистериозна мисия с нова капсула за завръщане на Земята
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Трима пострадаха сериозно при катастрофи във Варна
Арестуваха двама за стрелба от тераса във Варна
Шест досъдебни производства ръководи прокуратурата във връзка с Баба Алино
Мъж подпали изоставен обект в "Аспарухово"
Съдът призна за виновни бивш шеф на „Градски транспорт-Варна" и шеф на надзорна фирма за опит за измама
Главният икономист на ЕЦБ вижда риск инфлацията да остане над 2% за известно време
Последният ценови шок при енергията показа, че Европа е далеч от пълна декарбонизация
Десетилетие след Brexit следващият британски премиер е изправен пред ключови решения
Експерт: При рязко вдигане на данъка за второ жилище българите ще измислят начин да не плащат