Българин на 60 години, управлявал Lamborghini с българска регистрация, е бил спрян на магистрала в Хърватия, за превишена скорост. Мъжът се движел със 193 км/ч.
Мъжът е извършил нарушението на магистралата А3 Брегана – Загреб – Липовац, пише dnes.bg.
Заради превишената скорост 60-годишният българин ще трябва да плати глоба от 5 хил. куни, или около 675 евро. Освен това му е наложена забрана да управлява моторни превозни средства категория "В" на територията на Хърватия в продължение на един месец.
Снимка: Pixabay
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Лято на морето: Плажовете се пълнят, вече не сме евтина туристическа дестинация
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Огромно торнадо връхлетя Русия, десетки къщи са разрушени ВИДЕО
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
Престижни награди за ученици от Хуманитарната гимназия във Варна
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Излязоха резултатите от пробите на Варненското езеро след открита мъртва риба
Предупреждават туристите за бури в планините
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Свиването на частния сектор в еврозоната се забавя през юни
Европа вижда 6 млрд. причини за въвеждането на нова такса за онлайн купувачите
Тръмп все повече губи подкрепата на европейските си съюзници
Бизнесът: Бюджетът да заложи на ефективни разходи, не вдигане на данъци