Вчера стана ясно, че Брюксел налага санкция на страната ни за нарушение на антимонополните правила. Жалбата е подадена от "Овергаз" за това, че ѝ е отказан достъп по газопреносната мрежа.
Днес премиерът Бойко Борисов съобщи, че глобата, която европейската комисия наложи на Българския енергиен холдинг, е можела да бъде над 300 млн. евро.
След дълги преговори тя е паднала на 77 милиона евро. Борисов обясни, че единственият изход да се избегне санкцията, е приватизация.
Радев: Американските самолети ще напуснат летище "Васил Левски" до края на юни ВИДЕО
"Възраждане":С парите от Фонда за пътна безопасност са купувани климатици
Първа версия за тройната смърт в Угърчин: Гей ревност стои зад убийството?
Славов пита: Как Невзоров е експулсиран и после е светкавично върнат в България?
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Астронавти ще ремонтират роботизираната ръка на МКС в открития космос
Има задържан във връзка с трите трупа в Угърчин
Шофьор с 2,87 промила блъсна три коли в центъра на Варна и размаха пистолет
Шишков за Баба Алино: Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство
Делян Добрев вече не е депутат
150 състезатели участваха в Международния турнир по плуване за ветерани във Варна
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса „Банка на годината“
ЕС преодоля бюджетен спор, без да разтревожи пазарите или рейтинговите агенции
ЕС готви банкова реформа до 2027 г. с цел да отключи милиарди за инвестиции
Семейство Тръмп се стреми да разшири имотната си империя в Европа