Денят ON AIR

Начален часВсеки делник от 19:15 часа
още

Започнаха снимките на филма "Тайнство"

За лечебните практики в новата лента говори д-р Людмила Емилова пред Bulgaria ON AIR

10.02.2017 • 20:59 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Започнаха снимките на филма
Започнаха снимките на филма "Тайнство"

С режисьора Стилян Иванов ще направим филма "Тайнство", който да даде кураж на семейните двойки, които не могат да имат деца. Един от начините, по който могат да си помогнат, без никакви лекарства и химия, е прилагането на програмата на лечебно гладуване и природосъобразно хранене след това.

Това разкри в предаването "Денят ON AIR" специалистът по здравословно хранене д-р Людмила Емилова. Тя посочи, че лечебното гладуване изчиства както на физическо ниво, така и премахва стреса, като това е и причината да се появи детето на бял свят.

Д-р Емилова обясни, че обикновено се започва с лечебно гладуване, за да се премахнат възпаления и кисти.

"С това хората стават по-спокойни, жизнерадостни и постепенно е възможно с една програма от 20 дни проблемът да е решен", каза тя.

Д-р Емилова подчерта, че това не е панацея и не всички, които имат репродуктивни проблеми, биха могли да ги решат по този начин.

"Но ако съществува такъв проблем в семейството, това трябва да бъде първият начин, по който да се опитат да се справят", настоя тя пред Bulgaria ON AIR.

Целия разговор вижте във видеото:

 


  • Последни
  • Четени
Денят ON AIR виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички