Вселената е на страната на няколко зодии. Независимо дали става дума за кариера, връзки или финансова стабилност, тези знаци често се оказват благословени с късмет, според "Times of India".
Стрелец
Управлявани от Юпитер, планетата на експанзията и късмета, представителите на зодия Стрелец са склонни към рискове, но често се оказват на точното място в точното време.
Независимо дали става въпрос за пробив в кариерата, възможности за пътуване или неочаквани печалби, Стрелците изглежда привличат изобилието без усилие.
Лъв
Лъвовете, управлявани от Слънцето, блестят ярко, където и да отидат. Тяхната увереност и харизма им носят признание и успех, което ги прави едни от най-щастливите знаци в кариерата, връзката и лидерството.
Телец
Телецът, управляван от Венера, е надарен с финансова стабилност и материален успех. Тяхното търпение и решителност гарантират, че никога не им липсват ресурси, а любовта им към комфорта и лукса означава, че често се радват на охолен живот.
Снимка: Pexels
Орбан: Унгария ще съди Европейската комисия
До 18:00 часа не се допуска преминаване на камиони през "Кулата - Промахон"
Съдът на ЕС разглежда жалба на "Възраждане" срещу влизането ни в Еврозоната
В кадър: Ден преди Никулден, опашки за риба на Женския пазар
Вода от розмарин и как помага тя на косата?
По-устойчиви доставки на лекарства: Съветът на ЕС подкрепи новия регламент за критичните медикаменти
Минимално инвазивна естетика - с нарастваща тенденция
Жълт кантарион – действие и приложение и лекарствени взаимодействия
Учени разгадаха мистерията на радиационните пояси на Уран
ЕС отстъпи: Бензиновите и дизеловите двигатели няма да бъдат забранени
Телескопът Hubble е заснел отново междузвездната комета 3I/ATLAS
Проби от въздуха, събрани преди 35 г., разкриват забележима промяна в сезоните
ФИФА с нововъведение за засадите на световното по футбол
Съдия Ганчева разказа пред ученици за последиците от употребата на "райски газ"
ПП-ДБ внесе вота на недоверие към кабинета "Желязков"
Правителство, синдикати и работодатели постигнаха съгласие по новия Бюджет 2026
Какво ще бъде времето в събота?
Без увеличаване на данък дивидент и на осигурителните вноски - правителството внася проектобюджета в понеделник
Икономиката на еврозоната е нараснала с повече от първоначално отчетеното
Оборотите в търговията на дребно у нас нарастват символично през октомври
ПП-ДБ внесе вота на недоверие към кабинета „Желязков“